چمدان: اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 فردا (چهارشنبه) شروع می‌شود و تا 6 بامداد روز شنبه 29 دی ادامه خواهد داشت. در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای کرج - چالوس و هراز ممنوع است.

 محور چالوس - کرج

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه 28 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

محور هراز

تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است. تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 27 و 28 دی از محور هراز ممنوع است.

وضعیت جوی

هوای امروز جاده کندوان صاف است. دمای هوای امروز این منطقه نیز هفت درجه سانتیگراد است. هوای روز چهارشنبه این محور کوهستانی نیز صاف پیش بینی شده و دمای هوا نیز منفی یک تا 7 درجه سانتیگراد در نوسان است. هوای روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری محور کندوان ابری همراه با بارش باران و برف و کاهش دما پیش بینی شده است.
کد خبر 201937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =