چمدان: اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می‌شود و تا 6 بامداد روز شنبه 22 دی ماه ادامه خواهد داشت.
در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای کرج - چالوس و هراز ممنوع است.

 محور چالوس - کرج 

* تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه 21 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

*  تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

محور هراز 

* تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است.

* تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز چهارشنبه و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه (20 و 21 دی) از محور هراز ممنوع است.

وضعیت جوی 

بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای امروز جاده کندوان صاف تا نیمه ابری همراه با افرایش دما است. دمای هوای امروز این منطقه نیز بین یک یا پنج درجه در نوسان خواهد بود.

همچنین هوای روز پنجشنبه این محور کوهستانی نیز صاف تا نیمه ابری دربعدازظهر افزایش ابر دمای هوا هم بین 1 تا 7 درجه سانتیگراد در نوسان است.

هوای روز جمعه محور کندوان ابری همراه با بارش برف و کاهش دما پیش بینی شده است و دمای هوا در این محور کوهستانی بین یک تا 4 درجه سانتیگراد است.
کد خبر 200800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =