ارز مسافرتی باز هم گران شد | آخرین روزهای ارز مسافرتی ؛ اختلاف با نرخ صرافی‌های دولتی حداقلی شد

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 10 هزار و 700 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 650 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 12 هزار و 600 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 12 هزار و 550 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.جدیدترین قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۶۵ تومان و ۶ ریال می‌فروشند که به مسافران یورو را با قیمت 12 هزار و 465 تومان، می فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 12 هزار و 500 تومان می‌رسد. قیمت فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی نسبت به روز گذشته 207 تومان افزایش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

به گفته رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دولت در لایحه بودجه سال 98 ردیفی برای ارز مسافرتی در نظر نگرفته است و عملا تا پایان امسال شاهد فروش این ارز به مسافران سفرهای خارجی خواهیم بود.

[related-post id="195230"]
کد خبر 200588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =