چمدان: سرهنگ نادر رحمانی گفت: تردد در بیشتر جاده‌های استان آذربایجان شرقی با زنجیر چرخ ضروری است و هراز و چالوس و فیروزکوه برفی است.

وی افزود: در استان تهران (هراز به کرج و چالوس)، جاده‌های استان زنجان (زنجان- طارم، زنجان- تهم و ابهر- خدابنده)، استان کردستان مسیر سقز، استان آذربایجان شرقی (مراغه- هشترود) بارانی است و مه گرفتگی در اغلب جاده‌های استان همدان، زنجان، قزوین، لرستان و جاده سوادکوه مازندران وجود دارد ولی ترافیک مشکل ندارد.

[related-post id="198421"]

رحمانی اضافه کرد: در اغلب جاده‌های آذربایجان غربی و شرقی، گیلان، مرکزی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، همدان، ایلام، قزوین، استان اردبیل (خلخال- اردبیل) و استان کردستان (بانه - سقز) باران داریم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور به مسافرانی که قصد سفر به این مناطق را دارند، توصیه کرد تا برای رانندگی به ویژه در مناطق کوهستانی و ارتفاعات، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

وی اضافه کرد: پیش بینی وضعیت برف و یخ زدگی سطح معابر برای ساعات آینده را در استان‌های خراسان رضوی و گلستان و خراسان شمالی داریم و رانندگانی که قرار است امشب و فردا شب به این استان‌ها تردد داشته باشند، به این موضوع توجه کنند.
کد خبر 199710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =