حرکت ارز مسافرتی بین 12 و 13 هزار تومان | جدیدترین قیمت دلار و یورو در صرافی‌های دولتی

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 10 هزار و 450 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 400 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 12 هزار و 400 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 12 هزار و 350 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.جدیدترین قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۶۵ تومان و ۶ ریال می‌فروشند که به مسافران یورو را با قیمت 12 هزار و 258 تومان و 4 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 12 هزار و 330 تومان می‌رسد. قیمت فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی نسبت به روز گذشته 260 تومان کاهش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 199597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =