چمدان : امسال بسیاری از شهرستان‌های یزد شاهد حضور تعداد زیادی گردشگر خارجی بود که صحنه پر شور عزاداری مردم را با دوربین‌هایشان ثبت می‌کردند.

[show_post id="1745"]

سيدرضا موسوی عضو كميته گردشگری مذهبی معنوی یزد در این باره به چمدان گفت: كميته‌ای به نام كميته گردشگری مذهبی معنوی دو سالی است در يزد به صورت رسمی كار خودش را آغاز كرده و با دو هدف اصلی مبارزه با ايران هراسی و اسلام ستيزی سعی در نشان دادن جلوه‌های مثبت و خوب مراسم‌های عزاداری و شادی ما شيعيان به گردشگران خارجی كه در ايام مختلف سال ميهمان یزد هستند، دارد.

[related-post id="1883"]

او ادامه داد: امسال صرفا در ايام محرم تا اين لحظه با اجرای ١٠ برنامه در ١٤ حسنيه و حضور ٨٩٠ نفر گردشگر خارجی از ٢٦ كشور مختلف توانسته‌ايم ديد خوبی از مراسم محرم به گردشگرانی كه ميهمان ما هستند و می‌توانند سفيرانی برای كشور عزيزمان ايران باشند، نشان بدهيم.

[caption id="attachment_2028" align="aligncenter" width="1100"] نخلبرداري با حضور بيش از ٢٠٠ نفر گردشگر در حسينيه سفيد اشكذر و ١٥٠ گردشگر در حسينيه ي كوشك اردكان[/caption]عکس‌های اختصاصی چمدان | کمیته گردشگری معنوی و مذهبی استان یزد| عکاس : رضا موسوی
کد خبر 1994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =