چمدان: برخی منابع خبری نوشتند: هتل خانه بهروزی، خانه تاریخی زعیم و کافه کتاب واقع در جنب سردر عالی قاپو مهر و موم شده‌اند. هنوز از سوی مراجع قضایی و رسمی استان قزوین این موضوع تایید نشده است.

[caption id="attachment_199193" align="aligncenter" width="800"]پلمپ اماکن تاریخی قزوین - بازداشت مدیرکل میراث فرهنگی قزوین - دستگیری مدیران میراث فرهنگی قزوین تعدادی از اماکن تاریخی و گردشگری قزوین در پی بازداشت مدیرکل و تعدادی از کارکنان میراث فرهنگی قزوین مهر و موم شدند | عکس: ایرنا[/caption]

دادستان عمومی و انقلاب قزوین به ایرنا گفته بود: متهمان پرونده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 6 نفر هستند و از ماه‌ها پیش تحت مراقبت دستگاه‌های نظارتی قرار داشتند.

محمد قاسمی ادامه داده بود: چند تن از مسئولان این اداره کل و افراد خارج از این دستگاه که در ارتباط با یکدیگر بودند، با اتهاماتی از قبیل تبانی در معاملات دولتی، تضییع حقوق بیت المال و جعل اسناد دولتی تحت تعقیب قرار گرفتند.

این مسئول قضائی با بیان اینکه پرونده یاد شده که در آن مستخدمین دولتی و غیردولتی دخیل هستند، در مراحل تحقیقات اولیه قرار دارد گفته بود: دستگاه قضایی عزم جدی دارد تا با هرگونه فساد از جمله مفاسد اداری مبارزه کند و هیچ گونه زر و زور و تزویر نمی‌تواند ما را از ادامه مسیر مایوس کند.

[related-post id="198668"]

[related-post id="199005"]
کد خبر 199192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =