چمدان:  از ساعت 14 روز جمعه هفتم دی ماه تا ساعت 24 همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه 24 دی ماه تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز جمعه هفته جاری در این محور ممنوع است. ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

براساس اعلام پلیس راه، تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است. رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

هوای امروز جاده کندوان صاف است. هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا نیمه ابری پیش بینی شده و دمای هوای این روز نیز 1 تا 11 درجه سانتیگراد است. هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما پیش بینی شده و دمای هوا نیز بین 3 تا 14 درجه سانتیگراد است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
کد خبر 198186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =