واکنش رئیس اتحادیه هتلداران خراسان درباره استقرار پایگاه بسیج در هتل‌ها | هیچ ارتباطی با شایعات مرتبط با زائران عراقی ندارد | بسیج به امنیت هتل‌ها کمک می‌کند

چمدان: محمد قانعی رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار چمدان در ارتباط با افتتاح اولین پایگاه بسیج مستقر در هتل‌های کشور در هتل مائده مشهد گفت: این اتفاق در واقع از سال گذشته آغاز شده‌است و استقرار پایگاه بسیج تنها مربوط به هتل‌های بزرگ با ظرفیت‌های بالا است.

وی ادامه داد: ما در اتحادیه هتلداران نیز پایگاه بسیج داریم که سال‌هاست فعالیت‌های چشمگیری دارند و در کنار پلیس اماکن به بحث امنیت در هتل‌ها و نظارت کمک می‌کنند. بسیج اصناف نیز در این زمینه بسیار به امنیت هتل‌ها کمک کرده‌ است.

او در پاسخ به اینکه آیا این مساله به شایعاتی که چندی پیش در مورد زائران کشورهای عربی به ویژه عراقی‌ها در مشهد به وجود آمده‌ بود مرتبط است یا خیر؟ اظهار کرد: این مساله ارتباطی با شایعات به وجود آمده ندارد، آن شایعات نیز هیچ مستنداتی نداشت و شائبه‌های به وجود آمده صحیح نبود. علاوه بر اینکه نگرانی‌ها در مورد مراکز اقامتی غیرمجاز گفته شد و  شایعات به دلیل تحریفات ایجاد شد.

رئیس اتحادیه هتلداران افزود: علاوه بر همکاری خوب اتحادیه هتلداران مشهد با بسیج، شورای امر به معروف نیز همکاری بسیار خوبی با هتل‌ها در مشهد دارد.

[related-post id="197883"]
کد خبر 198026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =