ارز مسافرتی از رونق افتاد؟ | جدیدترین نرخ یوروی مسافرتی و ارز در صرافی ملی

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش نسبت به صبح دیروز 9 هزار و 940 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با کاهش 30 تومانی قیمت نسبت به صبح دیروز با قیمت 9 هزار و 920 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 11 هزار و 800 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 11 هزار و 750 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

 جدیدترین قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۶۵ تومان و ۶ ریال می‌فروشند که به مسافران یورو را با قیمت 11 هزار و 503 تومان و 8 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 11 هزار و 550 تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به دیروز 22 تومان کاهش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 196376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =