تاکید معاون گردشگری بر توزیع مناسب سفر و خدمات در مشهد

چمدان: ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و خلیل منبتی معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی در خصوص مسائل مرتبط با زائران بارگاه علی بن موسی الرضا و نحوه خدمات رسانی شایسته به این زائران باهم گفت و گو کردند.

تیموری  گفت: در این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد، موضوعات مختلف برای عرضه خدمات مناسب و شایسته به زائران بارگاه رضوی مورد بررسی قرار گرفت.

او افزود: مشهد مقدس قطب گردشگری زیارتی در کشور است و سالانه میلیون ها زائر و گردشگر داخلی و خارجی به این شهر سفر می کنند که تسهیل در امر سفر زائران و ارائه خدمات شایسته می تواند به افزایش ماندگاری زائران در این شهر کمک کند.

معاون گردشگری کشور افزود: یکی از موضوعاتی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، توزیع مناسب سفر است و مقرر شد بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، طرحی تهیه شود تا بر اساس آن زائران بارگاه رضوی در تمام فصول سال و بر اساس یک برنامه زمان بندی مشخص بتوانند به مشهد مقدس سفر کنند تا در ایام نوروز و تابستان شاهد حجم ورود زائر به این شهر نباشیم.

او گفت: توزیع مناسب سفر و عرضه خدمات مناسب می تواند به افزایش ماندگاری زائران و در نتیجه درآمدزایی و اشتغال بیشتر در کلان شهر مشهد کمک کند.»

تیموری خاطر نشان کرد: «در این میان توزیع سفر در خود استان نیز یکی دیگر از موضوعات این گفت و گو بود که مقرر شد با تهیه بسته های سفر، زائرانی که به مشهد مقدس سفر می کنند برای بازدید از آثار فرهنگی و جاذبه های گردشگری دیگر نقاط استان، به سایر شهرهای خراسان رضوی نیز سفر کنند.
کد خبر 196311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =