یوروی مسافرتی 11 هزار و 600 تومان شد | اختلاف قیمت ارز صرافی ملی با ارز مسافرتی

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش نسبت به صبح دیروز 9 هزار و 970 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم بدون تغییر قیمت نسبت به صبح دیروز با قیمت 9  هزار و 950 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 11 هزار و 870 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 11 هزار و 830 تومان اعلام شده است.

5 صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

  

جدیدترین قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۶۵ تومان و ۶ ریال می‌فروشند که به مسافران یورو را با قیمت 11 هزار و 525 تومان و 4 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 11 هزار و 600 تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به دیروز 5 تومان کاهش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 196014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =