چمدان: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه - 21 آذر- تا ساعت 6 روز شنبه 24 آذر از جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، مسیر تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

در جاده کرج - چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 23 آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. در جاده هراز نیز تردد تمام تریلرها ممنوع است.

همچنین تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه -21 آذر- و از ساعت 8 صبح تا 24روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 آذر از جاده هراز ممنوع است.

9 محور برون شهری مسدود است

محور رامیان - اولنگ - شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک - دیزین ، واقع در استان‌های البرز و تهران؛ محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان و محور املش- اطاقور واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

محور سروآباد - پاوه، واقع در استان کردستان و محور مهران - دهلران واقع در استان ایلام تا اطلاع بعدی به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی به روی خودروها بسته است.

محور قدیم قزوین - رشت (محدوده تونل شیرین سو) واقع در استان قزوین تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود و مسیر جایگزین کنارگذر تونل تعیین شده است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است و در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.
کد خبر 195038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =