جزئیات دو پرواز جدید تهران - یزد | جابجایی 50 مسافر با هواپیمای برزیلی

چمدان: عباس محمدی افزود: پروازهای جدید روزهای یکشنبه در ساعت 10:05 از تهران به یزد و بازگشت آن همان روز ساعت 12:05 انجام می‌شود.  پرواز دوم نیز روزهای چهارشنبه ساعت 14:40 از تهران به یزد و بازگشت آن همان روز ساعت 16:40 خواهد بود.

مدیرکل فرودگاه‌های یزد گفت: هواپیمای این شرکت از نوع امبرائر 145 و 2 موتوره و ساخت برزیل با بیشینه سرعت 800 کیلومتر بر ساعت است و ظرفیت جابه جایی 50 مسافر را دارد.

محمدی اضافه کرد: مهر امسال نیز با همکاری یکی از شرکت‌های هواپیمایی پروازهای سیستمی (برنامه‌ای) در روزهای شنبه، یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته در این مسیر برقرار شد.

وی افزود: این پروازها با هدف تکریم مسافران و افزایش رضایت مردم و نقش فرودگاه یزد در مرکز کشور با پیگیری‌های مستمر مسئولان استان انجام شد.

مدیرکل فرودگاه‌های یزد، بابیان اینکه پروازهای پیش‌بینی‌شده هم‌اکنون در حال انجام است، خاطرنشان کرد: به دنبال وعده به شهروندان نیستیم و تلاش بر این است تا هر کاری انجام شد اطلاع‌رسانی کنیم.

محمدی با اشاره به اینکه در چند وقت اخیر، سفرهای هوایی در کشور با کاهش روبه‌رو شد به ایرنا گفت: تلاش بر این است با کاهش برخی پروازهای چارتری، هزینه‌ها برای مردم زیاد نباشد و از سوی دیگر با کاهش هزینه های بلیت، کیفیت پروازها نیز افزایش یابد.

فرودگاه یزد دهمین فرودگاه ایران ازنظر ترافیک هوایی و مسافری است که سالانه حدود 550 هزار نفر از خدمات آن استفاده می‌کنند. هم‌اکنون روزانه به‌طور میانگین 10 سورتی پرواز در فرودگاه یزد انجام می‌شود.
کد خبر 195000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =