تلاش برای پیوند گردشگری سلامت و فناوری اطلاعات

چمدان: سادینا آبایی، رئیس اپراتور شبکه علمی کشور در افتتاحیه نمایشگاه  گردشگری فارس با اشاره به حضور فعالان بخش گردشگری سلامت در کنار بخش خصوصی در این نمایشگاه گفت: در روزگاری که کشور ما دچار جنگ اقتصادی است، ما به عنوان بخش خصوصی در کنار دولت هستیم، ایران، کشور و نظام جمهوری اسلامی برای ماست.
وی با اشاره به اصالت و تمدن جامعه ایرانی خاطرنشان ساخت: مردم جمهوری اسلامی ایران ملتی هستند که توانسته اند اصالت خود را در زمانهای سخت نشان دهند.
رئیس اپراتور شبکه علمی ایران خاطرنشان کرد: اپراتور شبکه علمی ایران به خاطر عجین بودنش با حوزه های بیمارستانی و دانشگاهی و تحقیقاتی، برگزاری این نمایشگاه را در حوزه کاری خود مدنظر قرار داد تا بتواند در استان‌ها نیز حضور پررنگ داشته باشد و اشتغالزایی را برای جوانان به نمایش بگذارد.
وی ادامه داد: شرایط فعلی کشور، شرایط بخصوصی است و بخش خصوصی توان این مسئله را دارد که در کنار دولت و مجلس، و ملت ایران بتواند حوزه اقتصاد را به سمت نقطه آرمانی سوق دهد.
رئیس اپراتور شبکه علمی کشور خطاب به مونسان، معاون رئیس جمهور در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: من به عنوان عضوی در حوزه فناوری اطلاعات طرحی در زمینه گردشگری سلامت آماده کرده‌ام که امیدوارم بدون ایجاد سختی آن را به پیش ببریم چرا که ما می توانیم گردشگری سلامت را با داشتن زیرساخت‌های فناوری‌ اطلاعات به نقطه‌ای برسانیم که برای کشور مثمر ثمر باشد و در دنیا به آن بها دهند.
آبایی ادامه داد:اگر بتوانیم چرخه تجارت الکترونیک را در کشورمان به مرحله اجرا برسانیم، اتفاقات خوبی خواهد افتاد.
کد خبر 194990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =