نرخ ارز مسافرتی دوباره به یوروی صرافی ملی نزدیک شد | جدیدترین قیمت دلار و یورو

چمدان: ۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

صرافی ملی با ادامه روند نزولی قیمت‌ها، قیمت خرید دلار را 11 هزار و 350 تومان و قیمت فروش دلار را 11 هزار و 400 تومان اعلام کرد.

همچنین صرافی ملی قیمت خرید یورو را 13 هزار و 50 تومان و قیمت فروش یورو را 13 هزار و 150 تومان اعلام کرده است.جدیدترین قیمت ارز مسافرتی پس از کاهش قیمت ارز

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 13 هزار و 235 تومان و 7 ریال می فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 13 هزار و 300 تومان می‌رسد. نرخ امروز نسبت به آخرین روز هفته گذشته با افزایش 127 تومانی همراه بوده است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 194252

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =