چمدان: پلیس راه کشور اعلام کرد که محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) آغاز شد و تا 6 صبح شنبه هفدهم آذر برقرار است.

بر این اساس، تردد هر نوع موتورسیکلتی به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان و هراز ممنوع خواهد بود.

محور کندوان

* رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 روز جمعه شانزدهم به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17تا 24 در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

* ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ادامه دارد.

محور هراز 

* براساس اعلام پلیس راه، تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.

* رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

وضعیت جوی 

بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای امروز جاده کندوان صاف است و هم اکنون دمای هوا این منطقه 17 درجه سانتیگراد است.

همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما پیش بینی شده و دمای هوا امروز نیز بین 6 تا 18 درجه سانتیگراد است.

هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیزنیمه ابری همراه با افزایش دما در اواخروقت افزایش ابر پیش بینی شد و دما هوا نیز بین 3 تا 20 درجه سانتیگراد است.
کد خبر 193844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =