چمدان: علی اصغر مونسان همزمان با سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان سمنان در آئینی آغاز طرح ساخت هتل پنج ستاره کوه نور سنگسر با برآورد هزینه ساخت بالغ بر یک هزار و 200 میلیارد ریال در فاز اول را کلنگ‌زنی کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان در حاشیه آیین کلنگ زنی گفت: احداث این هتل پنج ستاره گامی مهم برای تامین زیرساخت های گردشگری و تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد و جذب گردشگر است.

محمد جهانشاهی افزود: این هتل با زیربنای 28 هزار و 500 متر مربع در هشت طبقه در ارتفاع و دو طبقه منفی به منظور تامین پارکینگ احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: برای این هتل رستوران، فضای ورزشی، اداری، سالن کنفرانس و پذیرایی، ایوان تماشا، اتاق‌های اقامتی و سوئیت نقشه کشی و برنامه ریزی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان ابراز داشت: در کنار هتل فضایی به مساحت پنج هزار متر مربع برای برگزاری نمایشگاه دائمی عشایر سنگسر در نظر گرفته شده است.

[related-post id="193791"]

[caption id="attachment_193866" align="aligncenter" width="800"]احداث کلنگ هتل 5 ستاره مهدیشهر - هتل 5 ستاره مهدیشهر ساخت هتل پنج ستاره کوه نور سنگسر با برآورد هزینه ساخت بالغ بر یک هزار و 200 میلیارد ریال در فاز اول کلنگ‌زنی شد[/caption]

 
کد خبر 193841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =