یوروی صرافی‌های دولتی ارزان‌تر از ارز مسافرتی | جدیدترین قیمت دلار و یورو ؛ گران شدند

چمدان: ۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

صرافی ملی با ادامه روند نزولی قیمت‌ها، قیمت خرید دلار را 10 هزار و 950 تومان و قیمت فروش دلار را 11 هزار و 250 تومان اعلام کرد.

همچنین صرافی ملی قیمت خرید یورو را 12 هزار و 400 تومان و قیمت فروش یورو را 12 هزار و 740 تومان اعلام کرده است.جدیدترین قیمت ارز مسافرتی پس از کاهش قیمت ارز

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 12 هزار و 991 تومان و 3 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 13 هزار و 100 تومان می‌رسد. نرخ امروز نسبت به روز گذشته با افزایش همراه بوده است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 193292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =