نخستین مسابقه عکاسی «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» 

چمدان:  این مسابقه با هدف احترام به نگاه زیبایی شناسانه بازدیدکنندگان این مجموعه و تشویق و ترغیب عموم به فعالیت مؤثر و نگاه هدفمند در حفاظت از باغ تاریخی مجموعه نیاوران در دو بخش آماتور (با تلفن همراه) و حرفه‌ای (با دوربین های حرفه ای) برگزار می شود.


استفاده از ابزار هنر جهت فرهنگ‌سازی، کمک به شناخت و فرهنگ‌سازی در جهت حفظ میراث طبیعی و تاریخی کشور و همچنین کمک به تولید محتوا و توسعه آن و معرفی این مجموعه در قالب حمایت از محصولات فرهنگی به ویژه تولید عکس از زیبایی های این مجموعه از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه است.


شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقمندان برای شرکت در این رویداد می توانند حداکثر ۶ قطعه عکس منتخب خود را با موضوع تعیین شده به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و همراه به نشانی ایمیل niavaranmu@gmail.com یا اینستاگرام مجموعه به نشانی niavaran.mu ارسال یا در قالب لوح فشرده به صورت حضوری به دفتر روابط عمومی این مجموعه به آدرس: میدان شهید باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تحویل نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22282050-021 تماس حاصل فرمایند.


شایان ذکر است مهلت ارسال آثار تا روز جمعه 30 آذر ماه بوده و در پایان این مسابقه آثار ارسال شده، توسط هیأت داوران بررسی شده و آثار منتخب به شکل غیر رقابتی در این مجموعه برای عموم به نمایش گذاشته خواهد شد.

- شرایط شرکت در مسابقه:

1- شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقه مندان می توانند با امکانات موجود مانند تلفن همراه و یا دوربین های عکاسی آثار خود را ارسال کنند.

2- شرکت کنندگان می توانند جهت بالا بردن کیفیت عکس ها، هنگام عکاسی با تلفن همراه از تنظیمات موجود در گوشی استفاده کرده و از ارسال عکس هایی در قالب یادگاری و خانوادگی خودداری کنند.

3- مهلت ارسال آثار تا روز جمعه ٣٠ آذرماه ١٣٩7 است.

4- عکس های ارسالی نباید دارای امضاء، تاریخ، پاسپارتو، واترمارک، قاب یا لوگو باشد.

5- مجموعه نیاوران ارسال کننده عکس را صاحب اثر می شناسد و در صورتی که خلاف آن اثبات شود اثر در بخش داوری حذف می گردد.

6- پس از داوری آثار و در صورت راهیابی اثر به بخش مسابقه، فایل خام یا فایل اصلی عکس ثبت شده از عکاس مطالبه می‌شود و بدیهی است تحویل ندادن اصل اثر در مهلت مقرر، منجر به حذف آن اثر از مسابقه خواهد شد.

7- ارسال اثر به مسابقه، به منزله‌ اعلام مالکیت معنوی اثر و همچنین پذیرش شرایط و مقررات مسابقه است.

8- برگزارکننده حق استفاده یا عدم استفاده از آثار را در نمایشگاه، کلیه نشریات، مطبوعات، سایت های اینترنتی، سایت مجموعه و... در صورت اتخاذ تصمیم مورد نظر را برای خود محفوظ نگه می‌دارد.

9- آثار دریافتی به تشخیص مجموعه نیاوران، همراه با نام عکاس در صفحه اینستاگرام به آدرس niavaran.mu منتشر خواهد شد.


- چگونگی ارسال عکس ها:

علاقه مندان پس از عکاسی در باغ مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران می بایست حداکثر ۶ قطعه عکس منتخب خود را با موضوع تعیین شده به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و همراه به نشانی ایمیل niavaranmu@gmail.com یا اینستاگرام مجموعه به نشانی niavaran.mu ارسال کرده یا در قالب لوح فشرده به صورت حضوری به دفتر روابط عمومی این مجموعه به آدرس: میدان شهید باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تحویل نمایند.


کد خبر 193130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =