قیمت یورو در صرافی ملی از یوروی مسافرتی کمتر شد | روند کاهش قیمت ارز ادامه دارد

چمدان: صرافی ملی که متعلق به بانک ملی ایران است و صرافی‌های ۴ بانک دیگر در بازار ارز به عنوان نماینده بازار ساز شناخته می‌شوند؛ صرافی‌های توسعه صادرات، رفاه، سپهر صادرات، ملی و پارسیان با حداقل صف فروش دارند.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی و با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهد.

امروز صرافی ملی قیمت خرید یورو را 13 هزار و 300 تومان و قیمت فروش یورو را 13 هزار و 330 تومان اعلام کرده است؛ قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز قبل در صرافی ملی کاهش داشته است.

قیمت خرید و فروش دلار نیز در صرافی ملی نسبت به قیمت های صبح دیروز کاهشی بوده است، امروز صرافی ملی قیمت خرید دلار را 11 هزار و 780 تومان و قیمت فروش دلار را 11 هزار و 800 تومان اعلام کرده است.قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و  به مسافران یورو را با قیمت 13 هزار و 686 تومان می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 13 هزار و 750 هزار تومان می‌رسد. به نظر می‌رسد با کاهش قیمت یورو در صرافی ملی یوروی مسافرتی هم با کاهش قیمت همراه باشد.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 192771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =