چمدان: «جون» نسل جدیدی از سفر است که شرکت هواپیمایی ایرفرانس از دسامبر 2017 عرضه کرده است. جون که درحال حاضر در اروپا و درسطح جهانی سه‌میلیون مشتری برای پروازهای مبدا / مقصد فرودگاه شارل دو گل پاریس دارد نوعی خدمات اختصاصی است که براساس سفارش مشتری در پروازهای هواپیماهای ایرباس A320، ایرباس A321 و ایرباس A340 ایر فرانس عرضه می‌شود. مسافرانی که عضو «جون» می‌شوند و با این هواپیماها پرواز می‌کنند با پرداخت مبالغ اندک اضافه بر پول بلیت می‌توانند در تمام کلاس‌های پروازی خدمات افزوده سفارش دهند.

در روزهای اخیر جون، با کپی از شرکت هواپیمایی ایر نیوزلند، گزینه جدیدی را با عنوان «کوزی جون» روی هواپیماهای ایرباس A340 عرضه کرده که نوعی تخت کودک است.

کوزی جون در ردیف چهارتایی وسط جت‌های چهارموتور می‌شود. بدین‌ترتیب، نشیمن صندلی‌های چهارتایی ردیف وسط به‌طرف جلو امتداد می‌یابد و به تختخواب تبدیل می‌شود و روی آن تشک ابری ورقه‌ای قرار می‌گیرد و این‌گونه فضای راحتی برای بازی و خواب کودک به‌وجود می‌آورد.

ایر فرانس می‌گوید: «خدمت کوزی جون به کودکان امکان می‌دهد که به‌صورت افقی روی تختخوابی راحت بخوابند یا در فضای بزرگی در آرامش بازی کنند بدون اینکه نیاز باشد مدت طولانی روی صندلی بنشینند.»

هزینه این خدمت برای تمام اعضای خانواده شامل والدین و کودکان 20 یورو و برای سایر مسافرانی که ترجیح می‌دهند در پروازهای کلاس اقتصادی طولانی‌مدت دراز بکشند 30 یورو مازاد بر بلیت است.

 
کد خبر 191819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =