فیلم│ رسوایی بزرگ هتل‌های بین‌المللی در چین؛ هیلتون و شرایتون هم هستند │ ویدئوی فاجعه این هتل‌ها را ببینید

چمدان: دست‌کم چهار هتل زنجیره‌ای پنج ستاره بین‌المللی در چین پس‌ از انتشار فیلم‌ مربوط به دوربین‌های مخفی از نظافت غیربهداشتی خانه‌دارهای این هتل‌ها عذرخواهی کردند.

این ویدئوی 11 دقیقه‌ای که از داخل اتاق‌های 14 هتل به‌صورت مخفیانه گرفته شده و در شبکه‌ اجتماعی ویبو چین منتشر شده است نشان می‌دهد که خانه‌دارها از حوله‌ها و اسفنج‌های کثیف برای خشک‌کردن لیوان‌ها و سینک‌ها استفاده می‌کنند. در بعضی موارد از همان حوله برای تمیز‌کردن توالت هم استفاده شده است.

شانگری-لا، پارک‌هایت، وادروف‌استرویا و شرایتون که از جمله این هتل‌ها هستند پس‌از انتشار این فیلم جوابیه دادند.

شانگری-لا هتل در فوژو درپاسخ به این فیلم پذیرفت که استانداردهای بهداشتی در این رسوایی نقض شده درحالی‌که پارک‌هایت در پکن این اقدام را پیشامد خوانده است.

والدورف‌استوریا در شانگهای و شرایتون در شهر گویانگ از اتفاق پیش‌آمده عذرخواهی کردند و اطمینان دادند که روش‌های نظافت را بازنگری خواهند کرد.

وبلاگ‌نویسی که از نام مستعار «هوآزونگ» در شبکه‌ اجتماعی ویبو استفاده می‌کند این ویدیو را در واپسین ساعات روز چهارشنبه منتشر کرد و تا عصر پنجشنبه این ویدیو 78هزار بار در رسانه‌های چینی به اشتراک گذاشته شد.

گروه هتل‌های هیلتون و ماریوت هم در بین 14 هتل مجللی که در این ویدئو دیده می‌شوند قرار دارند.

مقامات گردشگری پکن در اعلامیه‌ای از این هتل‌ها خواستند شیوه‌های نظافت را به‌سرعت تصحیح کنند و همچنین از کمیسیون سلامت پکن خواستند که از 4 مورد از هتل‌هایی که نامشان در این ویدیو آمده بازرسی کنند.

کد خبر 190998

برچسب‌ها