سومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شودچمدان: حسین عباس‌زاده معاون صنایع دستی این اداره کل، امروز دوشنبه 21 آبان با اعلام این خبر اظهار داشت: سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان 11 تا 15 آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان با حضور استان‌های کشور برگزار می‌شود.او از پیش‌بینی 105 غرفه صنایع دستی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: 60 غرفه برای صنعتگران استان های میهمان و 45 غرفه ویژه هنرمندان استان در نظر گرفته شده است و غرفه داران از اسکان و غرفه رایگان برخوردار خواهند بود.


معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی شناخت و به نمایش گذاشتن توانمندی‌های هنرمندان و صنعتگران سراسر کشور و فروش صنایع‌دستی از اهداف کلی نمایشگاه صنایع‌دستی دانست.


عباس‌زاده یادآور شد: دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان با هدف معرفی و ایجاد فضای تبادل تجربیات بین هنرمندان با حضور 28 استان کشور، در تاریخ ۱۹ لغایت ۲۴ آذرماه سال گذشته با 110 غرفه (44غرفه هنرمندان و صنعتگران خراسان جنوبی و ۶۶ غرفه از سایر استان ها) برگزار شد و با رضایت بالای مردم و مسئولان همراه بود.


او گفت: تاکنون دو نمایشگاه صنایع‌دستی به صورت منطقه‌ای و دو نمایشگاه صنایع‌دستی به‌ صورت ملی در استان برگزار شده است.کد خبر 190270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =