چمدان: علیرضا قائدیان در تشریح ویژه برنامه‌های روز کیش گفت: تخفیف 50 درصدی در روز 20 آبان شامل کلیه برنامه‌های تفریحی و گردشگری و واحدهای اقامتی است تا این روز به عنوان روزی بیاد ماندنی در ذهن گردشگران و کیشوندان نقش بندد.

وی همچنین از برگزاری مراسم نور افشانی و اجرای برنامه‌های موسیقی عمومی با حضور گروه‌های ملی و محلی در روز کیش خبرداد و افزود: بهره‌برداری از یک فروند کشتی تفریحی و گردشگری، رونمایی و بهره‌‌برداری از سامانه جامع ارایه و فروش خدمات گردشگری کیش، برگزاری مسابقه آشپزی دریایی بر روی کشتی‌های گردشگری جزیره و استقبال و پذیرایی از مسافران در مبادی ورودی به جزیره در پروازهای هواپیمایی کیش با شیرینی‌های محلی از دیگر برنامه‌های روز کیش است که توسط معاونت گردشگری تدارک دیده شده است.

قائدیان اضافه کرد: روز کیش، روز نکوداشت کیش و تکریم مردمان صاحبدل و سخت کوشی است که به همت و توان آن‌ها این جزیره تاریخی و منحصر به فرد در مسیر توسعه، آبادانی و پیشرفت قرار گرفته است.

وی با اشاره به عضویت کیش در سازمان جهانی گردشگری ملل متحد خاطرنشان کرد: رویکرد گردشگری کیش به عنوان یک مقصد رویداد محور و برگزاری روز کیش می‌تواند یک مزیت ویژه به جاذبه‌های گردشگری این جزیره زیبا اضافه کند.

اولین آیین نکوداشت جزیره گردشگری کیش در روز 20 آبان با حضور گردشگران و شهروندان این جزیره برگزار می‌شود و امسال برای نخستین بار در این روز آیین و برنامه‌هایی ویژه برای معرفی هرچه بیشتر جلوه‌های فرهنگی و اجتماعی این جزیره به عنوان یکی از کانون گردشگری کشور و منطقه برپا می‌شود.

[related-post id="188658"]

[related-post id="189201"]

[related-post id="182585"]

 
کد خبر 189270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =