بسته اقتصاد سفر 12 آبان ماه | پرواز تهران - استانبول تا 5 میلیون تومان! | نرخ تور  7 شب تفلیس و باتومی | نرخ توری نزدیک پایتخت برای آخر هفته

چمدان: قیمت روز خدمات گردشگری را در ادامه مشاهده کنید: 

* نکته برای قیمت پروازهای داخلی: قیمت‌ها از ارزانترین قیمت چارتری تا گران‌ترین قیمت بلیت در نظر گرفته شده است. همچنین قیمت‌ها مربوط به بلیت‌های دارای موجودی در زمان تنظیم این گزارش است.

* نکته برای قیمت پروازهای خارجی: ممکن است که ارزان‌ترین قیمت مربوط به بلیت‌های چارتری و لحظه آخری و گرانترین قیمت مربوط به ایرلاین‌های خارجی و یا کلاس‌های پرواز غیر از افتصادی باشد. همچنین قیمت‌ها مربوط به بلیت‌های دارای موجودی در زمان تنظیم این گزارش است.

* نکته برای قیمت تورهای خارجی: با توجه به امکانات مختلف تورها که روی قیمت آنها تاثیر دارد، قیمت‌های ارائه شده مختص آن تور خاص هستند. با این وجود سعی شده تورهایی با قیمت‌های میانگین یا متداول بازار در نظر گرفته شود.

* نکته برای قیمت تورهای داخلی: با توجه به امکانات مختلف تورها که روی قیمت آنها تاثیر دارد، قیمت‌های ارائه شده مختص آن تور خاص هستند. با این وجود سعی شده تورهایی با قیمت‌های میانگین یا متداول بازار در نظر گرفته شود.
کد خبر 188964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =