چمدان: مسیح الله صفا با تاکید بر مشارکت تمامی صنوف در برگزاری روز کیش، این رویداد را منشاء تحول بزرگی در جزیره برشمرد و گفت: با توجه به برنامه‌های متنوعی که سازمان منطقه آزاد کیش برای هر چه بهتر برگزار شدن روز کیش در نظر گرفته است باید تلاش کنیم تا این روز را به یک روز ملی و جهانی تبدیل کنیم.

رئیس جامعه هتلداران کیش تاکید کرد: باید جزیره کیش را به عنوان یک کالای برتر ایرانی به جهان معرفی کنیم و برای دستیابی به این هدف به همکاری همه صنوف، مردم و مسئولان نیاز است.

وی نامگذاری روزی به نام جزیره کیش را یک ایده ناب و خلاقانه خواند و افزود: با توجه به اینکه این اقدام برای نخستین بار است که اتفاق افتاده می‌تواند در آینده به یک روز ملی تبدیل شده و وارد تقویم گردشگری کیش و تقویم رسمی کشور شود تا به این ترتیب مردم در سراسر کشور از برگزاری این مراسم در جزیره کیش اطلاع یافته و برای حضور در این جشن بزرگ برنامه‌ریزی کنند.

مسیح الله صفا تاکید کرد: این ایده می‌تواند مانند روز حافظ، روز سعدی، روز مولانا و بسیاری روزهای خاص که مردم را به محل مراسم می‌کشاند، گردشگران را به جزیره کیش فراخوانده و همه نگاه‌ها را در این روز متوجه جزیره کیش کند.

صفا با اشاره به تخفیف 50 درصدی هتل‌ها به میهمانان روز کیش به همراه استقبال و پذیرایی از میهمانان هتل‌ها با گل و شیرینی تاکید کرد: این روز متعلق به همه صنوف و مردم کیش است و باید همه در هرچه بهتر برگزار شدن آن مشارکت کنیم.

رئیس جامعه هتلداران کیش افزود: مراسم روز کیش در 20 آبان سال جاری به نوعی یک آزمایش محسوب می‌شود تا میزان توانایی و مشارکت همگانی مردم، مسئولان و صنوف ارزیابی شود تا در سال‌های آینده با توان بیشتر و ظرفیت بالاتری این برنامه اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر این برنامه به صورت یک جشنواره دائمی در کیش وارد تقویم ملی شود بی تردید یک تحول اقتصادی در جزیره کیش روی خواهد داد.

[related-post id="182585"]

[related-post id="102834"]
کد خبر 188658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =