چمدان: محمد علیخانی رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در حالی که اعضای شورای شهر تهران در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کرده‌اند تاکنون نام گزینه‌ای برای شهرداری مطرح نشده است در کانال شخصی‌اش گزینه‌های احتمالی شهرداری را رونمایی کرده است و از مردم خواسته گزینه مناسب را برای شهرداری انتخاب کنند.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، سیدکامل تقوی‌نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی، سیدمناف هاشمی استاندار گلستان، محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ۷ گزینه‌ای هستند که علیخانی از آنها رونمایی کرده است.

آنطور که مهر نوشته است اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محسن پورسید آقایی و علی ربیعی از دیگر گزینه‌های مطرح از سوی برخی از اعضای شورای شهر تهران هستند.

چند ماه بیشتر از یک سالگی شورای شهر تهران نگذشته که اعضای شورا در حال رایزنی برای انتخاب پنجمین شهردار خود هستند. تا پایان عمر این شورا نزدیک به ۳ سال مانده است و مشخص نیست چند شهردار و سرپرست دیگر توسط اعضای شورا انتخاب شود.

واکنش مونسان: من نیستم

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این زمینه به خبرآنلاین گفت: در فضای مجازی خبرهایی را دیده‌ام اما مهم این است که هیچ برنامه‌ای برای شهرداری تهران ندارم و به آن فکر نمی‌کنم | هیچ صحبت رسمی هم با من نشده است.

[related-post id="184833"]
کد خبر 187612

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =