چمدان: شهرود امیرانتخابی با حکمی از سوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان شد. در متن حکم صادر شده از سوی علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شهرود امیرانتخابی آمده است:


[caption id="attachment_185183" align="alignnone" width="300"] امیر انتخابی متولد تالش رئیس موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بوده است[/caption]

«نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان منصوب می‌شوید.

اجرای برنامه‌های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه‌ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل‌ها و رستوران‌های سنتی و بین‌راهی، ایجاد و احداث بازارچه‌ها و فروشگاه‌های صنایع‌دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی-تاریخی و مرمت و احیای بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بخش خصوصی و بهره‌گیری از توان تخصصی صاحب‌نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه‌های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه‌های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

امیر انتخابی متولد تالش، رئیس موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور است. رضا علیزاده پیش از این مدیر کل میراث فرهنگی استان گیلان بود که سال گذشته با اتهام «تضییع حقوق بیت‌المال» بازداشت شد اما با سپردن وثیقه از بازداشت موقت آزاد شد.

همچنین حبیب یزدان‌پناه که تا پیش از این به‌عنوان سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی خراسان شمالی فعالیت می‌کرد با حکم مونسان به‌ عنوان مدیرکل میراث فرهنگی این استان منصوب شد.
کد خبر 185181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =