سیزدهمین شماره مهر پارسه منتشر شد

چمدان: ناصر‌الدین شاه در موزه لوور و پیشکش باستانشناسان فرانسوی از کیسه ایرانیان در بخش پرونده، بهای گران مواد اولیه صنایع دستی و گورستانی که باعث رونق صنایع دستی شد در بخش صنایع دستی، از حسرت‌الملوک تا قاورما به سبک عشایر و حباب نوسانات بازار ارز در بخش گردشگری، قالیچه تصویری هوشنگ شاه و اسناد وقفی که ثبت شد در بخش میراث فرهنگی از جمله گزارش‌های پرچالش سیزدهمین شماره مهر‌پارسه به‌شمار می‌آیند.

مجله مهر‌پارسه به مدیر مسئولی امیر مهدی طاهری‌فر و سردبیری مرجان حاج‌رحیمی هرماه به مسائلی در حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی می‌پردازد.

فریدون بیگلری، مرجان مشکور، گلناز تاج‌دار، رامک رامیار، جواد‌علی کرکی، سید عماد‌الدین قرشی(تحریریه علمی) و فرزانه ابراهیم‌زاده، مریم اطیابی، زهرا آران، مسعود بیرانوند، ریحانه جاویدی، سمیه حسنلو، اشکان خسرو‌پور، معصومه دیودار، آیسان زرفام، مجتبی گهستونی، فرزانه قبادی و شیرین صفوی (تحریریه) مجله مهر‌پارسه به‌شمار می‌آیند.

از دیگر همکاران این مجله می‌توان به: میثم امانی، مهدیه باقرزاده، مهسا پورحسینی، طلا تسلیمی، آزاده عزیزیان، هادی عبادتی و امیر فرزاد (عکس)، سعید خیر‌الله(ویرایش عکس)، یلدا شایسته‌فر(ویراستار)، هادی عبادتی(مدیر اجرایی)، انیس گرایلی(روابط عمومی) و حامد شادمان(انفورماتیک) اشاره کرد.

علاقمندان به خرید این دو مجله می‌توانند هرکدام از آنها را با قیمت ۱۰ هزار تومان از دکه‌های روزنامه فروشی تهیه کنند. همچنین امکان خرید اینترنتی این ماهنامه برای مخاطبان در شهرهایی غیر از تهران و فایل   pdf  این مجموعه نیز فراهم شده‌است.
کد خبر 184783

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =