چمدان: محمدهادی ضیایی مهر افزود: این قطار گردشگری روسی که از خاک ترکمنستان وارد ایران شده پس از انجام تور گردشگری خود روز چهارشنبه دوم آبان ماه از مرز ریلی سرخس از کشور خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: این قطار گردشگری بین المللی با 34 خدمه، 9 واگن روسی و یک واگن خواب ایرانی پس از ورود به مشهد بامداد فردا به سمت تهران عزیمت می‌کند.

مدیرکل راه آهن خراسان گفت: در تهران مسافران این تور شامل 32 گردشگر خارجی از قاره‌های اروپا، اقیانوسیه و آسیا هجدهم مهر سوار قطار شده و همان روز عصر به سمت کرمان عزیمت کرده و در طول این سفر از مناطق و شهرهای کرمان، راین، یزد، اصفهان، سعادت شهر، شیراز، کاشان، قمرود، اراک، شوشتر، گرمسار و پل سفید بازدید می کنند. 27 مهرماه این تور پایان می‌یابد.

وی افزود: دور دوم این تور گردشگری جمعه 27 مهر با 19 گردشگر خارجی ساعت 17:40 از تهران آغاز شده و قطار از سعادت شهر، شیراز، اصفهان، کرمان، یزد و مشهد عبور می‌کند و با خروج قطار در روز چهارشنبه دوم آبان ماه از کشور این تور نیز پایان می‌یابد.

بر اساس گزارش ایرنا، پیش از این فروردین ماه سال جاری نیز دو قطار گردشگری عقاب طلایی وارد ایران شده بودند. پارسال همچنین 261 گردشگر خارجی از قاره های آسیا، اروپا و آفریقا با چهار قطار گردشگری بین المللی وارد مشهد شدند و از اماکن تاریخی و گردشگری این شهر و دیگر نقاط کشور دیدن کردند.
کد خبر 184435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =