سردارنقدی: مردم زمان شاه نمی‌دانستند مسافرت یعنی چه | چرا دشمنان می‌گویند تاریخ 2 هزار و 500 ساله ایران؟ | انقلاب به مردم عظمت داد

چمدان : سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 21 شهریور ماه در نشست هادیان سیاسی در مجتمع بعثت کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی تنها استثنا تاریخ است که به 40 سالگی رسیده است و مسیر روشن انقلاب در حال پیشروی است اما در دنیای مجازی به گونه‌ای نشان داده می‌شود که انگار کار انقلاب به پایان رسیده است.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش که ایرنا منتشر کرده است با اشاره به تاریخ چند هزار ساله کشورمان اظهار کرد: چرا دشمنان انقلاب فقط می‌گویند تاریخ 2 هزار و 500 ساله در حالی که تاریخ ما به خیلی قبل‌تر از آن بر می‌گردد؟ دلیل این موضوع ساخت سناریویی است که کوروش نامی را با یهود ارتباط دهند و بگویند ایرانی‌ها با یهودیان رابطه خوبی دارند پس با صهیونیست‌ها هم باید خوب باشند.

نقدی با اشاره به سلسله پادشاهی در ایران گفت: ببینید در پادشاهان در تاریخ ایران چقدر جنایت و ظلم کرده‌اند و مردم هیچ حق انتخابی نداشته‌اند و همه چیز با زور شمشیر بوده است.

او ادامه داد: در تاریخ ایران هیچگاه شاهان با سوادتر از بقیه مردم نبوده‌اند و اغلب حتی از اطرافیان خودشان نیز بی‌سوادتر بوده‌اند نمونه‌اش رضاخان بوده است که با بی‌سوادی کامل 20 سال حکومت کرد در حالی که در اطرافش این همه پزشک و مهندس و تحصیلکرده بودند.

نقدی زور رضا شاه را برای مردم ضعیف دانست و گفت: زمانی که متجاوزان تهران را اشغال کردند این شخص سرش را پایین انداخت.

وی دلیل تسلط یونانیان بر ایرانی‌ها به مدت 200 سال بعد از حمله اسکندر را بی‌توجهی مردم به نظام شاهنشاهی خود به دلیل ظلم‌های فراوان آنها دانست و گفت: دلیل شکست ارتش بزرگ ساسانیان از سپاه کوچک اعراب پا برهنه نیز همان حکومت غلط آنها بر مردم ایران و ایجاد نظام طبقاتی بود.

نقدی در ادامه تاکید کرد: در طول تاریخ ایران هر شاهی که رفته است مردم جشن گرفته‌اند و آخرینش جشن مردم به خاطر رفتن رضاشاه و محمدرضا شاه پهلوی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه در ادامه رویکرد شاهان ایرانی را فراری دادن دانشمندان عنوان کرد و گفت: ابن سینا مهترین آثارش را در تبعید و در زندان نوشت.

به گفته نقدی، انقلاب اسلامی ما را از این سلسله نکبت بار نجات داد و گرنه همین رضاخان وقتی از کشور فرار کرد معادل هفت میلیارد دلار ثروتش بود به گونه‌ای که 64 هزار ملک از بهترین املاک کشور به نامش بود.

وی افزود: پسر نکبتش محمدرضا شاه نیز هر جرم و جنایتی به او نسبت بدهند که درست است؛ او همجنس باز، قمارباز، زناکار و حتی قاچاقچی مواد مخدر بوده است.

نقدی ادامه داد: هر کسی که می خواسته درجه ارتشبدی بگیرد باید زنش را به حرمسرای شاه می‌فرستاد و این موضوع را مادر شاه و نیز خود فرح در خاطراتش نوشته است.

به گفته وی، غلامرضا کیانپور وزیر دادگستری شاه فردی همجنس باز بوده که در مهمانی‌ها با لباس زنانه می‌رقصیده است.

او تاکید کرد: در زمان شاه رشوه به صورت آشکار و رومیزی بود و به صورت زیرمیزی نبود و هر کسی که می‌خواست در کشور صنعتی راه بیاندازد باید درصدی از کسب و کارش را به نام خاندان پهلوی می‌کرد.

نقدی، اشرف پهلوی را قاچاقچی مواد مخدر دانست که با چمدان پر از هروئین در کشورهای مختلف دستگیر شده بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه شاه 83 کاخ در ایران و سراسر جهان داشت گفت: اینها در شرایطی با پول بیت المال در ناز و نعمت بودند که مردم در فقر مطلق بودند به گونه‌ای که 70 درصد مردم در روستاهایی زندگی می‌کردند که فاقد آب لوله کشی، مدرسه، مخابرات و حتی راه بودند.

او افزود: مردم در زمان شاه نمی‌دانستند مسافرت یعنی چه؟!

وی همه را به خواندن کتاب پشت پرده تخت طاووس نوشته مینو صمیمی دعوت کرد و گفت: وقتی دندان محمدرضا شاه درد می‌کرد و یا وقتی دستش می‌خارید برای او با هواپیمای خصوصی از سوییس و انگلیس دندانپزشک و پماد می‌آوردند.

نقدی در خصوص ولیعهد جوان 18 ساله نیز گفت: این جوان هیچ کاره پول تو جیبی ماهیانه‌اش 600 هزار تومان معادل هزار و 450 سکه پهلوی بوده است در حالی که در همان زمان دو هزار نفر از مردم در همدان و اراک به خاطر نداشتن ذغال از سرما مردند.

وی در پایان تاکید کرد: انقلاب به مردم ایران عظمت داد و باید از انقلاب دفاع کنیم چرا که در مردم سالاری و استقلال در اوجیم.
کد خبر 181167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =