رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن اعلام خبر حل مشکل این سایت‌ها گفت: عصر دیروز جلسه‌ای با حضور رییس، قائم مقام و معاونان سازمان هواپیمایی کشوری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل و معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از مدیران سایت‌های اینترنتی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مسائل سایت‌هایی که به دلایلی موجب قطع دسترسی آنها به سیستم فروش بلیت ایران ایر شده بود، مورد بررسی و بر لزوم اهتمام بیشتر در خدمات رسانی و تسهیل استفاده متقاضیان از امکانات بخش هوایی تاکید شد.

جعفرزاده گفت: در این جلسه همچنین بر نظارت دقیق بر نحوه توزیع بلیت این شرکت، ارائه سرویس‌های قابل قبول و مورد انتظار مردم، رعایت دقیق توصیه‌های سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اینکه ملاک نرخ‌های ارائه شده توسط سایت‌های اینترنتی، کلاس نرخی است که این شرکت ارائه می‌کند تاکید شد.

وی گفت: هر گونه ارائه بلیت هواپیما با نرخی خارج از چارچوب تعیین شده توسط شرکت تخلف محسوب شده و برابر با مقررات برخورد خواهد شد بنابراین ضروری است سایت‌ها همزمان و بدون وقفه هرگونه تغییر نرخ را هماهنگ و همزمان با نرخ اعلامی شرکت روی خروجی قرار دهند. این موضوع مستلزم مدیریت قوی در بخش‌های تکنیکی و فنی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

جعفرزاده گفت: از مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی خواسته شد تا دستور دسترسی مجدد این سایت‌ها از امروز صادر شود.

[related-post id="180600"]

[related-post id="180748"]
کد خبر 180974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =