نخستین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار می شود

چمدان :  مطالعات اولیه این جایزه از سال 1392 در دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ آغاز شده و مدل نهایی آن با حضور اساتید دانشگاهی و متخصصان صنعت گردشگری طراحی شده است.

این جایزه با اهداف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه‌ها و سازمان‌های حوزه گردشگری، تشویق بنگاه‌ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبودو اجرای پروژه های بهبود، ایجاد فضای مثبت، توام با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات موفق بنگاه‌های گردشگری،  ارج نهادن به کارکنان سازمانهای متعالی و بهره ور صنعت گردشگری و به رسمیت شناختن بهترین سازمان ها اعم از  خصوصی، دولتی یا غیر انتفاعی در زمینه گردشگری برگزار می شود.

بنا به گفته محمد حسین ایمانی خوشخو؛ رییس شورای سیاستگذاری جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری، امروزه بیشتر کشورهای دنیا با تکیه بر مدل های علمی، جوایزی را در سطح ملی و منطقه ای ایجاد کرده اند که محرک سازمان ها و کسب و کارها در تعالی، رشد و ثروت آفرینی است. برگزاری این جایزه و استفاده از مدل های علمی روز دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمان های گردشگری ایجاد می کند تا پیشرفت ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی اندازه گیری کنند.

لازم به ذکر است پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی متولی این جایزه است و مقدمات اجرایی آن در حال انجام است.  مراسم نهایی این برنامه و اهدای جوایز به شرکت کنندگان در اسفند ماه سال 1397 برگزار خواهد شد. دبیر خانه این جایزه در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی مستقر است و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات با شماره تلفن 02144238171 داخلی 619 تماس بگیرند.
کد خبر 156119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =