برگزاری نمایشگاه گردشگری گل در مازندرانچمدان :  دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران امروز جمعه 6 بهمن 96  با اشاره به داشته‌های فرهنگی‌تاریخی و طبیعی استان مازندران افزود: مازندران امسال حضوی متفاوتی در نمایشگاه داشت. معرفی جزء‌به‌جزء داشته‌های استان‌ها و کشور کار بسیار سختی است، ما نیز در این نمایشگاه سعی کردیم با تجمیع غرفه‌های استان مازندران در یک سالن تمام داشته‌ها را تا حد امکان به نمایش بگذاریم و یک سالن را با نگاه فرهنگی و بومی مازندران طراحی کنیم.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران با بیان اینکه امیدواریم سال آینده بتوانیم حضور پررنگ‌تر و مؤثرتری داشته باشیم گفت: امسال بازدیدکنندگان از کمبود تبلیغات محیطی برای معرفی غرفه مازندران گله‌مند بودند، سال آینده باید بتوانیم با تبلیغات گسترده‌تر در نمایشگاه گردشگری حضور پررنگ‌تری داشته باشیم.
او درباره گردشگری گل گفت:امسال قصد داشتیم فردی که وارد سالن مازندران می‌شود گوشه‌ای از استان مازندران و طبیعت چشم‌نوازش را تجربه کند. در نتیجه درخت‌های پرتقال، کاج و... از استان به این سالن منتقل و جانمایی شد.
بزرگ‌نیا با بیان اینکه متأسفانه فصل زمستان فصل گل‌های شاخه‌ای طبیعی نیست، گفت: به همین دلیل در غرفه مازندران برای معرفی گردشگری گل علاوه بر گل‌های شاخه‌ای از گیاهان طبیعی نیز استفاده شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران خبر داد:با توجه به اینکه فصل گل، فصل بهار است، نمایشگاه گردشگری گل با رویکرد گردشگری گل در فصل بهار در استان مازندران برگزار می‌شود. مذاکرات اولیه برای برگزاری این نمایشگاه شروع شده است و این نمایشگاه اواخر اردیبهشت 97 در سه مبدأ ورودی استان برگزار خواهد شد.

کد خبر 11779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =