چمدان : تاکنون این موزه با هدف جذب بازدیدکنندگان برای دیدن آثار هنری از فرمول «اگر می‌خواهی پول بده!» برای بزرگسالان استفاده می‌کرد. اما اکنون اعلام کرده است که از ماه مارس بزرگسالانی که ساکن نیویورک نیستند برای ورود و بازدید از این موزه ملزم به خرید بلیت به مبلغ 25 دلار خواهند شد. این تصمیم به‌دلیل کسر 10 میلیون دلاری در درآمد این موزه در سال 2016 اتخاذ شده است.

[caption id="attachment_10166" align="aligncenter" width="1860"] نمای بیرونی موزه هنر متروپلیتن نیویورک [/caption]

دنیل وایز مدیر اجرایی موزه هنر متروپلیتن نیویورک در این خصوص توضیح می‌دهد: «از سال 2004 تا به امروز، تعداد بزرگسالانی که بلیت کامل 25 دلار را پرداخت کرده‌اند از 63 درصد به 17 درصد کاهش یافته و پرداخت داوطلبانه هم حدود 9 دلار بوده است.»

براساس گزارش هافینگتون‌پست، این موزه از زمان تاسیس در 1870 همواره از سیاست pay for what you wish (اگه می‌خوای پول بده) پیروی کرده است اما پرداخت‌های داوطلبانه بزرگسالان درآمد کمی برای نگهداری موزه در اختیار گردانندگان آن می‌گذارد.

[caption id="attachment_10165" align="aligncenter" width="1000"] نمای داخلی موزه هنر متروپلیتن نیویورک [/caption]

قمیت‌ بلیت برای بزرگسالان ۲۵ دلار (به‌صورت داوطلبانه)، برای سالمندان ۱۷ دلار، برای دانشجویان و دانش‌آموزان بالای 12 سال شهرهای دیگر ۱۲ دلار و کودکان زیر ۱۲ سال رایگان بود که اکنون گزینه پرداخت داوطلبانه برای بزرگسالان شهرهای غیر از نیویورک اجباری شده است.

در طبقه‌بندی 25 موزه محبوب جهان از نگاه کاربران تریپ‌ادوایزر که ماه سپتامبر منتشر شد، موزه هنر متروپلیتن نیویورک عنوان محبوب‌ترین موزه سال 2017 را به‌دست آورد.

[caption id="attachment_10164" align="aligncenter" width="1304"] معبد مصریان در سالن آثار هنری مصر باستان[/caption]
کد خبر 10163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =